VAN - DOĞUBAYAZIT - KARS TURU

379 TL

VAN - DOĞUBAYAZIT - KARS TURU


379 TL

1 kişi Tur Ücreti

  • Tur Tipi : Yurt İçi Turlar
  • Tur Süresi : 2-3-4 TEMMUZ
  • Tur Hareket Yeri : Elazığ Kültür Park Önü
  • Ulaşım ve Açıklama : VAN - DOĞUBAYAZIT - KARS TURU

 Gece 00:30 Elazığ Kültür Park önünden  misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz.

1. GÜN VAN KALESİ- AKDAMAR ADASI- AKDAMAR KİLİSESİ

Sabah saatlerinde varacağımız Van’da programımız meşhur Van kahvaltısı ile başlıyor. Kahvaltı sonrası tarihi Van Kalesi’ne hareket ediyoruz. Kaleyi detaylı olarak gezip Van'ın simgesi olan Van Kedileri’ni görmek için, Van 100. Yıl Üniversitesi içerisinde yer alan Van Kedisi Evi ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında Akdamar Adasına hareket. Tekne ile yaklaşık 30 dakika sürecek bir yolculuğumuzun ardından Akdamar Adası'na ulaşıp, muhteşem taş işçiliği örneklerini gözlemleyebileceğimiz Akdamar Kilisesi'ne varıyoruz. Van'ın en önemli turizm noktası olan Akdamar Adası'nda geçirecek olduğumuz keyifli vakitlerin ardından Van’a hareket edip otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. GÜN DOĞUBAYAZIT-İSHAK PAŞA SARAYI- MURADİYE ŞELALELERİ

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Muradiye Şelalesi’ne hareket. Muhteşem şelale manzaraları için fotoğraf molası veriyoruz. Şelaleyi gezdikten sonra Doğubayazıt’a hareket ediyoruz. Yol üzerinde Büyük ve Küçük Ağrı Dağı’nın fotoğraflanması ve Doğubayazıt’a varış. Görkemli İshak Paşa Sarayı’nı ziyaret ediyoruz. Ardından konaklamak için otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3. GÜN ANİ HARABELERİ- KARS KALESİ- ONİKİ HAVARİLER KİLİSESİ

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Kars’a hareket ediyoruz. İlk olarak Kars şehir merkezine 45 km uzaklıkta bulunan Ani Harabeleri’ni göreceğiz. Ermenistan ile sınırımız olan Arpaçay kenarında bulunan Ani Antik Kenti; Ermeni Bagratlı Hanedanlığı’nın kurduğu bir şehirdir. Rehberimiz buradaki tarihi yapılar hakkında bizi detaylı olarak bilgilendiriyor. Sonrasında Kars şehir merkezine yola çıkıyoruz. Sırasıyla 12 Havariler Kilisesi ile Kars Kalesi’ni ziyaret edip, sonrasında dönüş yolunda enfes cağ kebabını tatmak için Erzurum’a geçiyoruz. Yemekten sonra dönüş için hareket ediyoruz.

 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

-LÜKS ARAÇLARLA ULAŞIM

-2 GECE KONAKLAMA

-ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

-3 SABAH KAHVALTISI

-2 AKŞAM YEMEĞİ

-SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

-EKSTRA OLARAK BELİRTİLEN TÜM AKTİVİTELER

-TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ

-TÜM YEMEKLERDE ALINACAK  İÇECEKLER

-MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

Önemli: Turumuz 3 gece 4 gündür. Otel konaklaması 2 gece 3 gündür. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize  3(üç) gün öncesinden bizzat haber verilmektedir. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

 

TUR DETAYLARI

-Araçlarımızda oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır.

-Rehberimiz yol veya hava şartlarına göre tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

– 0-3 yaş arası çocuklardan ücret talep edilmez ve araç içinde koltuk verilmez.

-Katılımcı sayısına göre 46-27-16 kişilik araçlar kullanılabilir.

-Kayıt sırasında ücretin en az %35’i alınır.

-Tur başlangıç tarihinden 30-15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde tur ücretinin %50’si cayma bedeli olarak kesilir. Geri kalan ücret iade edilir.

-15 gün ve daha az süre öncesinden yapılan iptallerde tur bedelinin tamamı iptal bedeli olarak alınır. Hiçbir şekilde devir veya ücret iadesi yapılmaz.

Standart Hizmetler

  • 1 Kişi Tur Ücreti
  • İnternet Hizmeti
  • Yemek Hizmeti