KURBAN BAYRAMINA ÖZEL DARENDE TURU

100 ₺

KURBAN BAYRAMINA ÖZEL DARENDE TURU


100 ₺

1 kişi Tur Ücreti

  • Tur Tipi : Yurt İçi Tur
  • Tur Süresi :
  • Tur Hareket Yeri : Elazığ Kültür Park Önü
  • Ulaşım ve Açıklama : DARENDE-LEVENT VADİSİ TURU (GÜNÜBİRLİK)

DARENDE-LEVENT VADİSİ TURU

  Sabah 07:30 Elazığ Kültür Parktan siz değerli konuklarımızla buluşarak turumuza başlıyoruz. İlk durağımız hipoterapi merkezi olarak ta kullanılan at binme deneyimi yaşayabileceğiniz Sultansuyu Harası olacak. Daha sonra oluşumu yaklaşık 65 milyon yıl öncesine dayanan Levent vadisi’ne doğru yola çıkıyoruz. Burada cam terasta fotoğraf molası ve çay-kahvemizi yudumladıktan sonra 1517 yılında Osmanlı egemenliğine geçen, doğal yapısıyla adeta görsel bir şölen sunan Malatya’nın şirin ilçesi Darende’ye doğru yola çıkıyoruz. Darende şelalesi, kanyonları ve rafting yapılan çayıyla adeta cenneti andırıyor. Darende’de ilk durağımız ülkemizin birkaç tabii şelalesinden olan Günpınar Şelalesi. Şelale ve etrafındaki ağaçların sağladığı görüntüyle kendinizi masallar diyarında hissedebilirsiniz. Bu muhteşem doğada fotoğraf çekinmeden olmaz. Fotoğraflarımızı çektikten sonra Darende’nin sembolü haline gelen Somuncu Baba Türbesini ziyaret etmek üzere bölgeden ayrılıyoruz. Öğle yemeği için kısa bir ara veriyor Darende ve Malatya mutfağına özel yiyeceklerin tadına bakıyoruz. Yemeğin ardından Somuncu Baba Türbesinin bulunduğu bölgede Tohma Kanyonu’nu da görme fırsatı buluyoruz. Burada serbest zamanın ardından tekrar araçlarımıza biniyor ve dönüş için hareket ediyoruz. Araçlarımız sizi aldıkları noktalara tekrar bırakıyor ve bir sonraki turumuzda görüşmek üzere ayrılıyoruz.

 

Öğle yemeği: Darende’de extra olarak alınacaktır.

Rota: Elazığ-Malatya(1002 Km), Malatya-Darende(110 Km), Darende-Günpınar(8 Km), Günpınar-Darende(8 Km), Darende-Elazığ(212 Km)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

-LÜKS ARAÇLARLA ULAŞIM

-ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

-PROFESYONEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

-SINIRSIZ EĞLENCE

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

-ÖĞLE YEMEĞİ

-TÜM YEMEKLERDE ALINACAK OLAN İÇECEKLER

-RAFTİNG

-MÜZE GİRİŞ ÜCRETLERİ

-TÜM ÖZEL HARCAMALAR

-EXTRA OLARAK BELİRTİLEN TÜM AKTİVİTELER

TUR DETAYLARI

-Araçlarımızda oturma düzeni kayıt sırasına göre belirlenmektedir.

-Rehberimiz yol veya hava şartlarına göre tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- 0-3 yaş arası çocuklardan ücret talep edilmez ve araç içinde koltuk verilmez.

-Katılımcı sayısına göre 46-27-16 kişilik araçlar kullanılabilir.

-Kayıt sırasında ücretin en az %35’i alınır.

-Tur başlangıç tarihinden 15-7 gün öncesine kadar yapılan iptallerde tur ücretinin %35’i cayma bedeli olarak kesilir. Geri kalan ücret iade edilir.

-7 gün ve daha az süre öncesinden yapılan iptallerde tur bedelinin tamamı iptal bedeli olarak alınır. Hiçbir şekilde devir veya ücret iadesi yapılmaz.

 

NOT: KUDRET HAVUZUNDA YÜZMEK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZE ŞORT, T-SHIRT VE KURULANMAK İÇİN HAVLU GİBİ MALZEMELERİN LAZIM OLACAĞINI HATIRLATIRIZ. AYRICA DARENDE’NİN MUHTEŞEM DOĞASINDA RESİM ÇEKMENİZ İÇİN YANINIZA FOTOĞRAF MAKİNASI ALMANIZI DA HATIRLATIRIZ.

Standart Hizmetler

  • 1 Kişi Tur Ücreti
  • İnternet Hizmeti
  • Yemek Hizmeti